מדפי מתכת למשרד – מתי כדאי להשתמש דווקא בהם?

מדפי מתכת למשרד

מתכת נחשבת לחומר הגלם העמיד ביותר לצורך ייצור רהיטים ביתיים ותעשייתיים כאחד וכן מהווה חומר גמיש מאוד לעיצוב. מהסיבות הללו בוחרים אנשים רבים להצטייד בפתרונות אחסון המיוצרים ממתכת לצורך ביתי או תעשייתי. אחד מפתרונות האחסון הללו הם המדפים. 

למה דווקא מדפי מתכת?

מדפי מתכת יכולים להחזיק עומסים כבדים גם כאשר העובי שלהם הוא דק יחסית, וכך ניתן לחסוך בנפח של מערכת המדפים ולהרוויח עוד שטחי אחסון. קיים בשוק מבחר גדול מאוד של מדפי מתכת אשר נבדלים זה מזה באיכות החומר, במידות שלהם ובעיצוב שמאפיין אותם. חשוב לציין, כי מדפי מתכת לא חייבים להיראות 'מכוערים' ופשוטים וניתן למצוא גם מדפים מעוצבים ואסתטיים שיוסיפו רק יופי למראה של המשרד.

איך בוחרים מדפי מתכת למשרד?

בחירת מדף מתכת למשרד צריכה להיעשות בקפידה רבה על מנת שניתן יהיה להפיק מהם את התועלת המרבית. לפני הרכישה, חשוב לאפיין את צרכי המשרד ואת הגודל שלו, את כמות הסחורה והציוד שאמורים להיות מאוחסנים במדפים האלו, לתכנן מעברים רחבים מספיק בין המדפים – למספר אנשים או למלגזות וכן לבחון התאמה של מדפים מודולריים לצרכים הנדרשים. לאחר אפיון מדויק של הצרכים ומדידת השטח המיועד למדפים ניתן להמשיך לשלב הרכישה.

אילו מדפי מתכת קיימים בשוק?

כאמור, מדפי מתכת נחשבים לפתרון אחסון עמיד ויציב במיוחד אשר מיועד לעומסים מכל הסוגים אך לא רק. יש לזכור כי מדפי המתכת של היום אינם סתם מדפים אפורים ומכוערים וניתן בהחלט למצוא בחברת מדף פיקס מערכות מידוף ממתכת בשלל עיצובים ואף בצבעים שונים ומרשימים. מדפי מתכת מעוצבים אינם משמשים כיום רק לאחסון אלא יכולים להוות תוספת עיצובית לכל חלל ממש כמו רהיט יוקרתי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות מרכזיות על קורסי ייעוץ פנסיוני
יציאה לקורס ייעוץ פנסיוני דומה לפתיחת אוצר של חוכמה למי שמתקרב או שוקל פרישה. לא מדובר רק בתכנון...
קרא עוד »
פבר 15, 2024
באילו מקרים באמת מומלץ לפנות לשירותי תרגום
מתלבטים מתי לפנות לשירותי תרגום? התשובה היא כזו: מתי שיש לכם מוצר שאתם צריכים לצרוך או להעביר הלאה,...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
השקעה פאסיבית – מה זה בדיוק אומר
היום ניתן לשמוע יותר ויותר את המושג- השקעה פאסיבית, לכן חשוב להבין למה בעצם הכוונה. רוב האנשים עובדים...
קרא עוד »
יונ 21, 2020