המאמר דן כיצד למצוא משרדים להשכרה.

מציאת שטחי משרד היא חלק חשוב בכל עסק. זהו הצעד הראשון לקראת פתיחת מיזם חדש.

כדי למצוא שטחי משרדים, עדיף להתחיל בחיפוש מקוון אחר רישומים. אתה יכול גם לנסות להתקשר לסוכני נדל"ן או לעסקים אחרים באזור שלך שאולי יש להם רישום.

אתה יכול גם לחפש הזדמנויות להשכיר את שטח המשרד הנוכחי שלך לחברה אחרת שעשויה להיות מעוניינת גם להשכיר אותו.

איך למצוא משרדים להשכרה

אחד הגורמים החשובים ביותר במציאת משרד הוא המיקום. אתה רוצה להיות ליד השוק שלך, ואתה רוצה להיות ליד עסקים אחרים שקשורים לשלך. אם אתה סטארטאפ, אתה רוצה להיות קרוב מספיק כדי שאנשים יוכלו להיכנס בקלות למשרד שלך ולראות במה מדובר. אם אתם חברה גדולה וכבר יש לכם משרד, ייתכן שתזדקקו לשטח לעובדים נוספים או לשטח נוסף לצמיחת החברה שלכם.

גורם חשוב נוסף במציאת משרד הוא המחיר. אתה לא רוצה את האפשרות הזולה ביותר כי ייתכן שהיא לא שווה את זה בהשוואה לאפשרויות אחרות בחוץ. אתה גם לא רוצה את האפשרות היקרה ביותר כי זה יכול בסופו של דבר לעלות יותר עם זאת, קשה למצוא שטח משרדים שיתאים לצרכים שלך.

להלן מספר טיפים כיצד למצוא משרדים להשכרה בעיר.

1) חפש רישומים זמינים באתרי נדל״ן המשווקים משרדים

2) השתמש במדיה חברתית

3) שאל את חבריך ובני משפחתך היכן הם עובדים

4) חפש שירותים בקרבת מקום כגון בתי קפה, מסעדות וחדרי כושר

מה עוד צריך לבדוק כשמחפשים משרד להשכרה?

אם אתה צריך למצוא משרד חדש במגדל רסיטל למשל, יש כמה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך. לדוגמה, איזה סוג של משרד אתה מחפש? מה גודל החברה שלך? מהי תקופת השכירות? כמה זה יעלה לחודש? שאלות אלו יעזרו לך לצמצם את החיפוש ולמצוא את חלל המשרד המושלם לצרכים שלך.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתיחת תיק עוסק מורשה

אם אתם רוצים לפתוח עסק ולהגדיר אותו כעוסק מורשה תתחיל במשרדי מע"מ ותסיים עם תעודת עוסק מורשה ופנקסי מקדמות. אבל מה תעברו בדרך? הנה מדריך

קרא עוד »

מה צריך לדעת על קניית דירה?

סוכן נדל"ן אחראי על מכירת הנכס. תהליך זה הוא בדרך כלל ארוך ומייגע. סוכן הנדל"ן צריך להיות יצירתי, אבל גם מאוד יעיל ומדויק. הרבה זמן

קרא עוד »