5 פודקאסטים בתחום הכלכלה שכדאי להכיר

פודקאסטים בתחום הכלכלה

התחום הכלכלי הוא תחום מרתק ביותר הנוגע בנושאים קשורים בחיים של כל אדם, החל מצרכנות נבונה וקניות, דרך תנודות ושינויים בבורסה ובשוק ההון המשפיעות גם על האזרח הקטן ועד לאפיקים מומלצים להשקעה ולחיסכון. ובעוד ישנם כאלה בקצה האחד שלא מוכנים להתעסק בשום אופן בנושא ומן הצד השני מומחים יודעי דבר עם השכלה בתחום, מרביתנו פשוט רוצים לנסות ולהבין איך עובדת הכלכלה העולמית ואיך זה משפיע על כל אחד מאיתנו. אם אתם לא מתכננים ללכת ללמוד כלכלה בקרוב אבל עדיין רוצים לצבור מעט ידע, תוכלו בהחלט לעשות זאת דרך פודקאסטים בתחום. הנה חמישה שאתם חייבים להכיר.

כסף טוב

אם יצא לכם לחשוב פעם איך פועלים העסקים המצליחים בימינו, הפודקאסט "כסף טוב" הוא בדיוק בשבילכם. בכל פרק תכירו יזם או בעל עסק חדש שיחלוק עם המגיש ערן שטרן תובנות מהעולם העסקי, טיפים לניהול נכון של עסק וחוויות מכוננות וחשובות ששווה ללמוד מהן.

ערך מוסף בשבילי

הפודקאסט המצוין הזה בהגשתם של בוגרי משרד האוצר ליאור תבורי וטל וולפסון, מפרק ומנתח בכל פרק מושג יסוד מתחום הכלכלה כמו "תכניות חיסכון עם תמריץ מהמדינה", "ביטקוין", "הלוואות" וכן הלאה. מדובר בפנינה של ממש בעבור מי שרוצה להבין מושגים בסיסיים מהשורש.

דוח פינטק

בעבור מיטיבי הלכת שרוצים להבין מושגים חשובים יותר לעומק, הפודקאסט הזה בהחלט יכול להיות שימושי. ד"ר אושי שוהם קראוס מציג בכל פרק חידושים ותמורות בנושאים חשובים כמו ניהול הון, ביטוחים ותשלומים.

מהומת הסטארט-אפ

מדובר בפודקאסט חובה בעבור כל יזם מתחיל ובעבור כל מי ששוקל לפתוח סטראט-אפ באיזשהו שלב, המקנה כלים ליזמות נכונה, עקבית ורווחית בעולם חברות ההזנק ובעולם ביזמות באופן כללי.

חלומות גדרה

אם גם אתם חולמים להיות בעלי דירה ובמיוחד אם התעניינתם בפרויקט מחיר למשתכן, בפודקסאט תקבלו מידע חשוב משאול אמסטרדמסקי וצליל אברהם על החלום הישראלי הגדול מכולם.

לסיכום, אלו הם כמה פודקאסטים שבהחלט שווה להתחיל איתם. בהמשך תוכלו למצוא בהחלט עוד כמה תסכיתים מעניינים וחשובים לא פחות בתחום הכלכלי.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »