מחיר חבילת צלם לחתונה

חבילת צלם לחתונה

כאשר זוג מחליט להתחתן ולארגן חתונה, עליו לדעת שיש שורה של הוצאות שהוא יידרש לבצע. מעבר לעלות הכללית של השכרת אולם לאירוע, שזו ההוצאה המשמעותית כמובן, הרי שיש הוצאות נוספות שעליו לערוך, בין אם זה רכישת בגדים, הדפסת הזמנות, תקליטן, עיצוב, הסעה וכן חבילת צילום.

אם בעבר התשלום לצלם חתונות היא מתייחס אך ורק לצילומים שהוא היה מבצע בזמן האירוע, מאחר ואלו היו הצילומים היחידים שהוא היה עושה, הרי שכיום זה שונה לגמרי. היום כל זוג מזמין צלם בידיעה ברורה שהוא רוכש ממנו חבילה בסדר גודל מסוים, ועל פי סגנון החבילה הוא משלם לו.

חבילות צילום חתונה יכולות להיות צנועות ולכלול אך ורק צילומים לפני ובזמן האירוע, פלוס אלבומים שהזוג מקבל לאחר האירוע, וכן החבילות יכולות לכלות גם מאפיינים נוספים, למשל, צילום וידיאו, צילום מגנטים לחתונה, צילום טראש מספר ימים או שבועות לפני האירוע ועוד. כל זוג בוחר מה בדיוק הוא רוצה שהצלם יעשה, כל זוג יכול לבחור, על פי צרכיו ויכולותיו הכלכליות, כיצד הוא רוצה לשמור תיעוד של האירוע.

ההבדל בין החבילות השונות יכול לנוע במאות ואלפי שקלים. הכל שאלה, מה גודל החבילה וכמובן מיהו הצלם ועד כמה הוא נחשב לצלם מוביל בתחום (התחילו את הבדיקה באתר https://shmulik-hazan.co.il). חשוב להדגיש, בשביל לחסוך עלויות, אפשר לקחת את הדיל שמציע האולם או גן האירועים בו עורכים את החתונה, דיל שכולל את המקום ביחד עם צלם ולעיתים גם עם תקליטן. בצורה כזו אנחנו חוסכים לא מעט כסף, שכן העלות שתיגבה מאיתנו תהיה נמוכה בהרבה מאשר אם נשכור את הצלם בעצמנו.

חשוב להדגיש, מבחינת ההסכם שלנו עם הצלם, הרי שאנחנו נקבע מה בדיוק אנחנו רוצים שיהיה בחבילה, ומן הסתם עליו לספק לנו את זה על פי החוזה. חשוב לוודא, שיש לתמונות גיבוי מלא על מנת שלא יווצר מצב שהן ייהרסו וכן חשוב לוודא, שאנחנו מקבלים את כל התמונות, גם את אלו שלא נכנסו לבוק של החתונה. כך נוכל לעשות בהן שימוש בשלב מאוחר יותר, אם נרצה בכך.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »