משכורת QA – מכמה זה מתחיל ולאן זה מגיע?

משכורת QA

המשכורות בהייטק הישראלי ממשיכות לצמוח ולא נראה שזה הולך להיעצר בקרוב. 

ישראלים יודעים לעשות הייטק, ככה אומרים, יש בזה משהו כנראה. את המשכורות השמנות כמובן גורפים המהנדסים והמתכנתים עם הכישרון והניסיון.

אבל מה עם בודקי התוכנה? כמה מקבל בודק תוכנה מתחיל וכמה מתקדם עם ניסיון?

יצאנו לבדוק, הנה מה שגילינו. 

משכורת QA

בהתחשב במסלול הלימודים הקצר של בודק תוכנה, משכורת QA המוצעת לבודק תוכנה מתחילה נאה למדי. 

גם כאן תלוי מאוד לאיזה מסלול תכנסו. ישנם מגוון תפקידים בתחום בדיקת התוכנה. יש בדיקת תוכנה בחברות ציבוריות, חברות תוכנה וחברות בניית אתרים וגם אפילו, חברות תקשורת. 

אם אתם מגיעים בלי ניסיון בכלל כבודקי תוכנה המשכורת תנוע בין 10 ל 14 אלף שקלים לחודש. אם אתם הולכים לאייש דרג ניהולי כל שהוא אז השכר הוא בין 23 ל 26 אלף שקלים לחודש. 

בודק תוכנה עם ניסיון של 3 שנים ומעלה יקבל משכורת של בין 18 ל 22 אלף שקלים לחודש. בתפקידים אחרים עם אותה רמת ניסיון בתחום בדיקת התוכנה המשכורת יכולה להגיע גם ל 28 אלף שקלים לחודש אחד. 

> קראו בהרחבה על תפקידו של בודק תוכנה באתר QAMasters

לא ממש קל להשיג את המשרות הנחשקות האלו עם המשכורות הגבוהות גם למי שכבר צבר ניסיון, הרבה עיניים נשואות אל אותם משרות. אבל עם הקשרים הנכונים או עבודה קשה והתמדה הכל אפשרי. 

אם אתם הולכים להיות ראש צוות של בדיקת תוכנה משכורת התחלתית היא בין 12 ל 17 אלף שקל נטו ומשם זה יכול להגיע גם ל 30 אלף שקלים לחודש אחד. 

לסיכום, תחום בודקי התוכנה יכול להיות מתגמל מאוד עם העבודה הנכונה ובחירת המשרה המתאימה בתחום. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »