האם כדאי לצאת לטיול ליפן לתקופת פריחת הדובדבן?

האם כדאי לצאת לטיול ליפן לתקופת פריחת הדובדבן?

אם יש מקום שהישראלים (והעולם המערבי בכלל) לומדים להכיר ולהעריך יותר ויותר בשנים האחרונות, הרי שזוהי יפן הקסומה. זה אמנם לקח קצת זמן, אך בסוף זה הגיע סופסוף: אינספור מטיילים – בודדים, קבוצות וטיולים מאורגנים הנוהרים לטיסות למדינת האיים הרחוקה ביותר במזרח, בין באופן ישיר ובין בטיסת קונקשן, ואפילו במסגרת טיול ארוך יותר במדינות המזרח הסובבות אותה. אז מה כל כך מיוחד במקום הזה, והאם טיול ליפן לתקופת פריחת הדובדבן באמת שווה את כל ההשקעה? יצאנו לבדוק.

יפן למתחילים

עוד לפני שנדבר על פריחת הדובדבן עצמה, כמה מילים על יפן: מכל התרבויות המרתקות השוכנות במזרח הרחוק, יפן היא אחת המדינות הבודדות שבהן השילוב בין מזרח ומערב הוא מהמהפנטים והמיוחדים שניתן למצוא, בשל פיתוחי הטכנולוגיה העתידניים ומיצגי האופנה האוונגרדיים שבה, לצד שימור התרבות והאמנות העתיקה בקפדנות רבה ולפרטי פרטים. מלבד זאת, זוהי מדינת איים שכמו מדינות איים אחרות בעולם (כדוגמת יוון למשל) תמיד יהיו דברים חדשים לגלות בה – בשל אופיו הייחודי של כל אי, שפי שנשמר באופן בלעדי במהלך השנים. 

טיול ליפן לתקופת פריחת הדובדבן

מעבר לתרבות המרתקת ולעובדה שיפן למעשה אף פעם אינה מפסיקה להפתיע, וללמד את תייריה עוד ועוד דברים חדשים, פריחת הדובדבן בארץ השמש העולה היא לא רק תקופה יפיפה בכל רחבי המדינה, אלא גם סמל תרבותי ולאומי עמוק ושורשי. כך, מלבד טיולים מרהיבים הנעשים במסגרת מאורגנת (או אפילו בשיטוטים "סתמיים" ברחבי הערים השונות) תוכלו ללמוד הרבה מאד מהמדריכים המקומיים ואפילו מהתושבים היפנים עצמם, על משמעותו הסמלית של יופי הפריחה הקצר, וכל זאת כמובן לצד חגיגה בפסטיבלים ובאירועים המגוונים המתקיימים סביב תקופת הפריחה.

איך תטיילו בצורה הטובה ביותר?

כדי להפוך את החופשה שלכם ביפן למושלמת, חשוב לתכנן אותה היטב: ראשית יש לוודא כי אכן תגיעו ליפן בזמן הפריחה, כלומר בסתיו או באביב. מלבד זאת, כדאי לתכנן את מסלול הטיול בצורה הטובה והמתאימה לכם ביותר: טיול רגלי בעיר אחת ממוקדת, ביקור בכמה אזורים שונים באמצעות תחבורה ציבורית, או אפילו שייט בקרוז בין האיים הרבים המצויים במקום. ההחלטה על אופי הטיול היא החשובה והמהותית ביותר, וכל עוד היא נעשית באופן מושכל, תוכלו לדעת שהטיול שלכם יהיה לא פחות מחוויה של פעם בחיים.

קרוז תור יישמחו לעזור בארגון השייט המושלם עבורכם:

https://www.cruise.co.il

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »