שוני גבריאלי: טיפים לניהול מסעדה

שוני גבריאלי: טיפים לניהול מסעדה

מתכוונים לפתוח מסעדה או שבכלל יש לכם מסעדה שפועלת מזה זמן רב? אם אתם רוצים לנהל אותה טוב יותר, הטיפים של שוני גבריאלי יעזרו לכם להבין בדיוק איך אתם יכולים לעשות זאת. כך תוכלו להגדיל את הרווחים ולאפשר ליותר אנשים ליהנות מהאוכל שאתם מציעים במקום.

  • תעקבו בקפידה אחר עלויות המזון – כדי לשלוט בהכנסות ובהוצאות של המסעדה, עליכם לנהל מעקב הדוק אחר כל חומר גלם שבו אתם עושים שימוש ולהביא אותו בחשבון. יתר על כן, כמובן שצריך להביא בחשבון את עלויות העובדים, החשמל, המים וכל מה שמסביב. לאחר שגובה ההוצאות הצפויות יהיה ברור לכם, זה יהיה השלב להחליט על תמחור נכון.
  • תמחור שיאפשר לכם להרוויח – בוודאי לא תרצו לגלות שלאחר כל העבודה הקשה שלכם, ההכנסות שלכם פשוט לא מספקות. כדי שההכנסה מהמסעדה תוכל להיות מספקת, עליכם לא רק לנהל מעקב אחר עלות חומרי הגלם וגובה ההוצאות, אלא לוודא שאתם מוכרים במחירים ראויים שיאפשרו למסעדה שלכם להצליח ולהתנהל באופן שוטף.
  • כל אחד צריך לדעת את התפקיד שלו – שמירה על הסדר במסעדה, כשכל אחד יודע את התפקיד שלו, זהו המתכון להצלחה. שוני גבריאלי תמיד מקפיד על עבודה מסודרת ומייעץ לכל בעל מסעדה לעשות הכול כדי שכל עובד בעסק יבין בדיוק מה הוא צריך לעשות ואיך לייעל את העבודה השוטפת שלו.

תמיד תחשבו מה ניתן לשפר – אל תהיו בקיבעון ותמיד תנסו להבין מה אתם יכולים לעשות טוב יותר בניהול המסעדה. רק כך תוכלו להצליח בטווח הארוך. לא בכדי שוני גבריאלי, מומחה בעולם המסעדות, תמיד עושה את הטוב ביותר על מנת להבין את צרכיו של הלקוח ובכל פעם לשפר את השירות שהסועדים מקבלים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לבחירת מגרש פירוק רכבים ברמת גן
מחפשים מגרש פירוק רכבים ברמת גן? חבל להסתבך, אנו כאן כדי לתת לכם מספר טיפים לבחירת מגרש לפירוק רכבים...
קרא עוד »
יונ 01, 2022
למה עסק קטן צריך חבילת מיתוג?
כל עסק קטן שמכבד את עצמו יודע כי חבילת מיתוג עסק תעזור לו להתקדם קדימה. מיתוג עוזר לנו להבליט את המסר...
קרא עוד »
אפר 28, 2021
שימוש חורג בקרקע חקלאית
קרקע חקלאית הינה קרקע המוגדרת על פי החוק לשימושים חקלאיים. בכל מושב ישנם שטחים שמוגדרים לשטחים...
קרא עוד »
דצמ 08, 2020