השילוש הקדוש: כך תערכו השוואה חכמה לבחירת חבילת טריפל

השוואת מחירי טריפל

על שלושה דברים חבילת טריפל עומדת: טלוויזיה איכותית, תשתית אינטרנט מתקדמת וטלפון. כך תערכו השוואה חכמה בין החבילות הקיימות

שולה גאולה

אם בעבר הלא רחוק קיבלנו שירותי טלפון, טלוויזיה, אינטרנט וסלולר מארבע חברות שונות, הרי שבזכות רפורמות ממשלתיות בענפי התקשורת בישראל והרחבת סלי השירותים של החברות המובילות במשק, אנחנו יכולים לקבל מענה למספר צרכי תקשורת ותוכן במקום אחד ולשלם בעבורם מחיר נמוך יותר באמצעות תשלום לחברה אחת. הרחבה זו פירושה גם ריבוי במספרם של מוצרים וחבילות בהרכבים ומחירים שונים כאשר הפופולרית מביניהם היא זו של הטריפל. איך בכל זאת ניתן להשוות בין החבילות השונות ולבחור בזו המתאימה ביותר עבורכם? על כך נדון בשורות הבאות.

שלושה מי יודע?

חברות התקשורת מציעות כיום מגוון חבילות טריפל, כשהשכיחה בישראל כוללת שילוב של שלושה שירותים: קו טלפון (קווי או אינטרנטי) ושיחות, תשתית אינטרנט איכותית ומהירה וחבילת טלוויזיה. ריבוי החבילות בכלל וחבילות טריפל בפרט פירושו שלנו כצרכנים יש מגוון לבחור ממנו את זו הנכונה והמשתלמת עבורינו אבל יחד עם זאת, השפע עלול גם לסחרר ולבלבל. אז איך תוכלו למנף את התחרות בשוק התקשורת כדי למצוא חבילת טריפל שתתאים לצרכיכם ותשתלם לכיסכם? בעזרת מורה הנבוכים שלפניכם.

כמה זה יעלה לנו?

כאמור, היתרון הגדול בחבילת טריפל הוא שהתשלום החודשי מגלם בתוכו הוצאות טלפון, אינטרנט וטלוויזיה. אנחנו ממליצים להגיע לסקר השוק עם נתוני התשלומים הקבועים לחברות מהן אתם צורכים את השירותים האמורים, כדי לדעת מה יהיה ההבדל במחיר. ברשותכם המספרים? אתם יכולים להתחיל את השוואת מחירי ותנאי חבילות הטריפל השונות.

תשתית לגולשים

הזכות לגישה לאינטרנט נחשבת לזכות יסוד בדיני זכויות האדם אליבא-דה מועצת האומות המאוחדות מאז שנת ה'תשע"א, אבל בישראל של שנת ה'תשפ״א אין שום סיבה להסתפק בזכות לגישה ולהתפשר על מהירות הגלישה. בזכות ההתקדמויות הטכנולוגיות והתשתיות בארץ, אנחנו יכולים ליהנות מתשתית אינטרנט מבוססת סיבים אופטיים, המאפשרת גלישה במהירות גבוהה במיוחד.

מה בתפריט התכנים?

המרשתת היא מקום מעולה לצריכת תכנים כתובים ומצולמים, אבל תוכן מעשיר ואיכותי פירושו קודם כל טלוויזיה. דפדפו בלוח השידורים כדי לבחון אילו תוכניות מקור בלעדיות וייחודיות מופיעות בלוח המשדרים. לצד הערוצים הקבועים (כמו 11,12,13, ערוץ 20 ונוספים), תוכלו ליהנות ממגוון ערוצים ושלל חבילות תוכן ייעודיות במסגרת חבילת טריפל, המציעים שלל תכנים לכל בני המשפחה.

שמרו על קשר

הודות לאינטרנט המהיר אנחנו יכולים לבצע שיחות וידאו עם בני המשפחה המתגוררים מעבר לים, אבל שיחות טלפון הן הדרך הנוחה ביותר בשביל לשמור על קשר בפרט עם אלו המתגוררים בארץ. אם שיחות לקווים נייחים או ניידים חשובות עבורכם לא פחות מחלקי הטריפל האחרים, תשמחו לדעת שיש גם חברות שמציעות שיחות ללא הגבלה במסגרת החבילה.

על קוצו של יוד

כעת כשאתם יודעים כמה אתם משלמים ועבור מה בנפרד, תוכלו להשוות בין מחירי ותנאי חבילות הטריפל השונות, כשיש עוד כמה דברים שנמליץ לכם לתת עליהם את הדעת בעת ההשוואה.

פעמים רבות יוצג בפניכם מחיר מוזל ואטרקטיבי, בין אם כמצטרפים חדשים או בזכות מבצע. זכרו לשקלל את העלות השנתית של חבילת הטריפל מול רכישת השירותים בנפרד, כדי להבין האם היא משתלמת עבורכם.

זאת ועוד, שימו לב מה כלול במחיר החבילה ומה לא וכמה יעלו לכם תוספות למיניהן: מה מחירו של הנתב? כמה עולה ממיר טלוויזיה נוסף? כמה דקות שיחה בחבילת הטלפון – והאם הוא קווי (רגיל) או אינטרנטי (תלוי בחיבור לחשמל)?

 

לסיכום, כדי למצוא את חבילת הטריפל הטובה ביותר עבורכם, עליכם לבצע השוואת מחירים ותנאים קלה. בסקר-השוק חשוב לכלול מחד את השירותים והתכנים המוצעים ואת מהירות תשתית האינטרנט, איכות הציוד הכלול במחיר החבילה, מספר דקות השיחה ומאידך את העלויות: עלויות חד פעמיות (כמו התקנה), מחיר הציוד הנוסף לו תזדקקו והמחיר – בחודש/ים הראשונים ולאחר תום השנה הראשונה. חבילת הטריפל הנכונה ביותר עבורכם תהיה זו שתספק לכם את השירותים הטובים ביותר, ובזכות התחרות הקיימת בין חברות התקשורת תוכלו למצוא בקלות את זו המשתלמת ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל מה שרציתם לדעת על השקעות נדל"ן באתונה
השקעת נדל"ן באתונה נחשבת להשקעה בטוחה וכדאית, ורבים הם המשקיעים שמעוניינים לרכוש נכס. כיום, בעידן בו...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
איך בוחרים משכנתא?
רוב נוטלי המשכנתאות הם בעלי ידע מועט בכל מה שקשור למשכנתאות ולכן הם מאד חוששים לבצע צעד שגוי או פזיז...
קרא עוד »
יול 02, 2020
עבודה בהייטק ללא תואר – כמה זה משתלם ללמוד?
תחום ההייטק הוא אולי התחום המדובר והפופולרי ביותר בשנים האחרונות. בשל האקזיטים הרבים שחברות הייטק...
קרא עוד »
מרץ 16, 2022