תפקידו של מתווך נדל"ן בקריית אונו

1791008-min

מחפשים דירה או כל נכס אחר בקריית אונו? מצד אחד, לא כדאי להתפזר יותר מדי אבל מצד שני, לא כדי לצמצם מדי את האפשרויות. רוצים למכור או להשכיר את הנכס שלכם? נסביר מהו בדיוק תפקידו של מתווך נדל"ן בקריית אונו ואיך הוא יועיל להשגת מטרותיכם. 

היכרות מיטבית עם נכסים בקריית אונו 

מתווך נדל"ן בקריית אונו צריך להיות בעל כישורים מקצועיים ויחסי אנוש מעולים. אבל, מעל הכל, הוא צריך לשלוט בתחום הנדל"ן בכלל ולהכיר את כל הדגשים המיוחדים לנכסים בקריית אונו עצמה. מקצועיות באה לידי ביטוי בכך שהוא ידע לזהות מהו מחיר ריאלי ונכון, מתי מדובר על נכס בהזדמנות, מה ההבדלים בין אזורים ושכונות בקריית אונו וכדומה.

מאגר נכסים בזמינות גבוהה

תפקיד חשוב של המתווך הוא להחזיק מאגר טוב של נכסים, בזמינות גבוהה ללקוחות. כאשר מתווך מטפל במספר רחב של נכסים בכל רגע נתון, הוא יכול לספק מענה מוצלח למרבית לקוחותיו, בפרק זמן יחסית קצר. כמובן שאם הדרישות מיוחדות, יתכן שעשוי לקחת קצת יותר זמן עד למציאת נכס מתאים או עד להשלמת עיסקה של מכירה או השכרה. 

להבין את הרצוי ולברור מהמצוי 

מעבר למקצועיות ולהיכרות עם הנדל"ן בקריית אונו עצמה, מתווך נדל"ן בקריית אונו צריך להיות "איש של אנשים". כלומר, במיטבו הוא צריך לדעת לקשור קשרים טובים ברמה הבין אישית ולשאוף להבין היטב מה לקוחותיו רוצים ומה מאוד חשוב להם. לאחר שהוא מבין מה בדיוק דרוש לכל לקוח, הוא נדרש לאתר מתוך כלל האפשרויות הזמינות, את הטוב ביותר. באופן אידיאלי, יימצא נכס המתאים בדיוק לכל המאפיינים שהוגדרו. במקרים אחרים, הנכס יתאים בצורה מאוד טובה לפרמטרים המרכזיים שהוגדרו על ידי הלקוח (מחיר, מיקום, גודל וכו'). למידע נוסף פנו לשמואל צדוק

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »