חושבים להיכנס להשקעות נדל"ן? כמה דגשים חשובים

השקעות נדל"ן בארצות הברית

האם עולם הנדל"ן מרגש אתכם? האם מה שקורה בדירות בישראל גורם לכם לזוע באי נוחות ולרצות לקחת חלק בעוגה? זה מעולה. ברוך הבא לעולם הנדל"ן. 

עולם אמרנו, ובכן, זה אכן עולם שלם. יש בו קטגוריות, תתי קטגוריות ומשתנים בלי סוף. ברור שזה משהו שאתם צריכים ללמוד, אבל הנה כמה כללי אצבע שיעזרו לכם בתחילת הדרך. 

איך להיכנס נכון להשקעות נדל"ן?

השקעות נדל"ן בארצות הברית זה שום כוללני מידי למכירת מוצרים בתחום הנכסים והקרקעות. השלב הראשון שלכם זה להבין לאיזה סוג השקעות אתם מתחברים ומתאימים לכם מבחינה פיננסית. זה אומר לבדוק למשל קרקעות לא מופשרות מול בתי מגורים באזורים שונים. 

בתים לחלוקה או לשיפוץ והשבחה, האם אתם רוצים לתת 'מכות' מהירות יחסית או שאתם מעדיפים גישה פסיבית יותר לאורך זמן. בקיצור, בחרו את הנישה שלכם. 

אחרי שעשיתם את זה הגיע הזמן לחרוט את הכלל הראשון בדרך לעסקה. תזכרו טוב. לעולם לא מבצעים עסקה אם אתם לא מכירים מבפנים את האזור שבו אתם רוכשים. 

יש במדינה הזו ובכל העולם, מאות אלפי אנשים שרעבים ללחם רק בגלל טעות מספר 1. לקנות במקום שאתם לא מכירים לעומק. זו טעות פטאלית כי מה שהמתווך שרוצה למכור לכם אומר, זה לא באמת משקף את המצב ולא את מה שקורה אולי בלילות באותו האזור, לכן, כדאי להכיר את האזור מבפנים ורק אחר כך לקנות. 

דרך אגב, כאשר אתם תכירו אזורים לעומק, אתם תגלו את מה שאנשים לא רואים, הזדמנויות. ככה רוברט קוואסקי מגדיר את זה בספרו אבא עשיר אבא עני. זה היכולת שלכם להכיר את הדברים מבפנים, לשלוט בזה ואז לדעת שיש כאן הזדמנות ולרכוש במהירות. 

בדקו על: הכנסה פאסיבית באתר של עמית והגר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי ספיגה
"בריחת שתן" מתארת ​​את המגוון הרחב של בעיות שליטה בשלפוחית ​​השתן המשפיעות על יותר מ-12 מיליון אנשים....
קרא עוד »
דצמ 03, 2022
רילוקיישן ומס הכנסה – דברים שחשוב לדעת
רילוקיישן ומס הכנסה נחשבים לנושאים החמים ביותר, בקרב כל מי שמתכנן לעבור לחיות בחו"ל לתקופה של מספר...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
משרדים להשכרה – מדוע משתלם להשכיר משרד
אחת השאלות איתה מתמודדים לא מעט בעלי עסקים בתחומים מסוימים היא, האם נכון מצידם לבנות נכס עבור בית...
קרא עוד »
אוק 14, 2021