האם יש הבדל בין סוגי כיסאות שונים? האם כיסא לחדר ישיבות שונה מכיסא מחשב / מזכירה?

סוגי כיסאות

היום ניתן למצוא בחנויות השונות כמו בחנות cherry chairs לא מעט סוגים שונים של כיסאות. כל חנות שמתמחה בתחום של כיסאות מחשב או כיסאות משרדיים, מחזיקה לרוב מבחר רחב של דגמים ועיצובים שונים. המטרה היא כמובן לאפשר ללקוח לבחור את סוג הכיסא המתאים ביותר לצרכים ולרצונות שלו, תוך כדי התחשבות במגבלות תקציב ובעיצוב הכללי של הכיסאות. ישנם כיסאות למשל, שיתאימו באופן מושלם למשרדים המעוצבים בקווים נקיים ומודרניים יותר, לעומת כיסאות שיתאימו יותר לחדרי ישיבות שמרניים וקלאסיים יותר. כל חברה וכל ארגון חייבים לבחור את הכיסא המתאים ביותר לצרכים שלהם, תוך כדי התאמת הכיסאות לעיצוב הכללי של המקום ולמסר הכללי שהם רוצים להעביר. למשל, חלק מהחברות משקיעים בכיסאות צבעוניים ומיוחדים יותר, על מנת לעורר את היצירתיות של העובדים ואת החשיבה מחוץ לקופסא, לעומת בנקים למשל, אשר כמעט תמיד ישקיעו בכיסאות שמרניים בעיצוב של פעם.

מהו ההבדל בין סוגי הכיסאות השונים?

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של כיסאות, כך שכל אחד יכול לאתר את הכיסא המתאים ביותר למטרות ולצרכים שלו. ניתן למשל, למצוא כיסא לחדר ישיבות, אשר נועד לתפקיד שונה לחלוטין, מאשר כיסא מחשב. בעוד שכיסא מחשב נועד לישיבה ארוכה ומאומצת, כסאות לחדר ישיבות נועדו לישיבה קצרה של שעה עד שעתיים לכל היותר. רוב החברות ורוב הארגונים לא טורחים להשקיע בנוחות של הכיסאות שמיועדים לחדרי ישיבות, היות והמטרה היא לדאוג שהעובדים יהיו ערניים ונוכחים בישיבה. לאחר מכן, העובדים יכולים לחזור לכיסאות המחשב הנוחים והמושקעים שלהם, על מנת לשקוע בעבודה ללא שום אי נוחות בגב או בצוואר.

אך מי שינסה לעבוד יום שלם על כיסא שמיועד לחדר ישיבות, יגלה כי הוא מסיים את היום שלו עם כאבי גב, כאבי כתפיים ונוקשות כללית בכל הגוף. הדבר קשור למבנה הארגונומי של כיסא המחשב, אשר מראש מתוכנן עבור אנשים שמעבירים יום שלם בישיבה על הכיסא. לכן כיסאות אלו יהיו לרוב רכים ונעימים יותר, הם יכילו מנגנונים שונים לכיוון המושב או המשענת ויהיו עשויים מחומרי גלם איכותיים יותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב עסק

עיצוב עסק – המדריך המלא

עיצוב העסק הוא אחד הגורמים הישירים למידת ההצלחה שלו, אבל לכל עסק יש אופי אחר ,סוג אחר של שירות ומוצר וצרכים שונים. אז מהם הכללים

קרא עוד »