השקעה דרך קרן הגשמה

השקעה דרך קרן הגשמה

קרן הגשמה מציעה מגוון רחב של פרויקטים להשקעה לתווך הקצר והארוך. בין אם אתם חדשים בעולם המרתק הזה ובין אם וותיקים ומנוסים, עדיין, כדאי שתכירו את הקרן שהפכה את עולם ההשקעות למעניין, מרתק ורווחי יותר.

> צפו במנכ"ל המועצה הישראלית לצרכנות עופר מרום בראיון עם לוסי אהריש בדמוקרטTV

השקעה דרך קרן הגשמה

קרן הגשמה, מתמחה בהשקעה נדל"ן בארץ ובחו"ל. מאז הקמתה, ניהלה ביד רמה 241 פרויקטים, שמתוכם הושלמו 107 פרויקטים ובהיקף של כ- 3 מיליארד שקל. 

השליטה בקרן זו נמצאת בבעלות קבוצת משקיעים מארצות הברית, בראשות יוג'ין מנדלוביץ'. השניים רכשו לאחרונה את השליטה מהיזמים אבי כץ וחנן שמש, והחליטו להגדיל את הקרן לממדים עצומים שייטיבו עם המשקיעים הרבים ויגרמו למשקיעים נוספים להצטרף ולהרוויח.

כללי מפתח

ישנם כמה כללי מפתח להשקעה. ראשית, מעולם לא תוכלו להיות בטוחים שההשקעה שלכם באמת תניב את הרווחים שאליהם ציפיתם. שנית, רק בגלל שנכס מסוים צמח בערכו בעבר, אין פירושו שהוא ימשיך לעשות זאת גם בעתיד.

אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להגדיל את הסיכויים שלכם לראות את ההשקעות שלכם גדלות לאורך זמן. ישנם סוגים מסוימים של נכסים בעלי סיכוי גבוה יותר לעלות בערכם מאחרים.

השקעה בנדל"ן

קנייה ובעלות של נדל"ן, היא אסטרטגיית השקעה שיכולה להיות מספקת ומשתלמת כאחד. בניגוד למשקיעי מניות ואגרות חוב, בעלי נדל"ן פוטנציאליים יכולים להשתמש במינוף לרכישת נכס על ידי תשלום חלק מהעלות הכוללת מראש, ואז לשלם את היתרה, בתוספת ריבית, לאורך זמן.

כבר עשרות שנים שנדל"ן נחשב להשקעה הכי בטוחה בעולם. ערכו תמיד בעליה והוא אינו חווה תנודות חזקות מידי שיכולות לערער את יציבותו. לכן, אם כבר חשבתם להשקיע את הכסף שלכם – עשו זאת רק בנדל"ן.

הכירו את מנהל קרן הגשמה השקעות הנדל"ן עופר מרום

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שיווק שותפים

4 דברים שלא ידעתם על שיווק שותפים

המאמר באדיבות https://onlineasset.co.il שיווק שותפים היא אחת מטכניקות עשיית הכסף באינטרנט הנפוצות ביותר. האופן שבו היא עובדת הוא פשוט למדי: אתם ממליצים על מוצר/שירות של מישהו

קרא עוד »