בעל עסק? קבל 10 טיפים לשדרוג העסק

10 טיפים לשדרוג העסק

כדי להיות נוכח על המפה ולבלוט על פני המתחרים שלכם חשוב לכם לנהל את העסק שלכם נכון. בואו לקרוא ולקבל עזרה טיפים לשדרוג הפעילות העסקית שלכם.

טיפ 1: ניהול תקין

זה אולי בסיסי ומובן מאליו, אבל למרות זאת בעלי עסקים רבים נופלים על הדבר הבסיסי הזה. חובה לוודא כי העסק שלכם מתנהל נכון. שאתם יודעים מה מתרחש בו בכל רגע נתון ושולטים על הנעשה גם כאשר אינכם נמצאים בשטח. כדי להצליח בכך עליכם לבדוק אילו קופות משרתות אתכם. יש כיום קופות חכמות (ראו באתר https://www.barakk.co.il) שמאפשרות לנהל את העסק באופן מושלם תוך שליטה על הנעשה בין כתלי העסק.

טיפ 2: מיתוג ונראות

אתם חייבים לראות טוב. בעידן שלנו לא מספיק שיש לכם מוצרים איכותיים או פריטים מעוצבים. אתם בעצמכם חייבים לדאוג למיתוג מוצלח ומתאים, ול חנות מעוצבת ונאה כזו שתגרום ללקוחות להיכנס.

טיפ 3: פרסום ממוקד

כדי להביא את הלקוחות לבצע אצלכם רכישות אתם צריכים לפרסם באופן ממוקד. וזה אומר שאסור לכם לבזבז כספים על פרסום שלא מגיע באופן ממוקד לקהל היעד שלכם.

טיפ 4: שימוש ברשתות החברתיות

כיום כל בעל עסק חייב להיות נוכח ברשת החברתית כדי להציג את הפעילות שלו. כי אם אתה נמצא בזירה הווירטואלית אתה קיים, ואם לא אתה עלול להיות מחוק.

טיפ 5: אוירה

החנות שלכם צריכה לספק חוויה נעימה למבקרים. בין אם זו חנות פיסית ובין אם וירטואלית חובה כי במקם תהיה אווירה נעימה ומזמינה.

טיפ 6: קשר אישי

כאשר יוצרים קשר אישי עם לקוחות ניתן להגדיל את היקף המכירות. חשוב לכם ליצור קשרים כאלו ולחבר אליכם לקוחות כאנשים אל אנשים.

טיפ 7: מתנות

לקוחות ובכלל אנשים אוהבים לקבל מתנות. תמיד כדאי ונכון להעניק שי או פריט כלשהו במתנה. המקבל חש כי העסק שלכם נתן לו והוא שמח לחזור אליכם שוב.

טיפ 8: שמעו את הלקוחות

כדי לדעת מה באמת חשים הלקוחות שלכם בחנות כדאי לכם לשמוע לקוחות ולקבל מהם משוב.

טיפ 9: מוסיקה וריח

כאשר משמיעים מוסיקה נעימה לאוזן, מפיצים ריחות ערבים החוויה של הלקוח תהיה טובה יותר והחנות שלכם תהיה מזמינה!

טיפ 10: אל תשקטו על השמרים

דאגו תמיד להתקדם הלאה. אל תשבו על מקום אחד. חפשו כיצד ממשיכים לגדול!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מהו מרזב?

מהו מרזב?

מרזב. רבים מאתנו כבר לא ממש מבחינים בו מרוב שהתרגלנו כי מדובר בחלק אינטגרלי של כל מבנה. מהו מרזב? צנרת המשתרבבת לה ממרפסות הבית –

קרא עוד »
ניקוי חלונות בגובה

האם לנקות חלונות בגובה יקר?

ניקוי חלונות בגובה הוא פרויקט רחב היקף הדורש היערכות מיוחדת של הצוות, הפעלת פוליסת ביטוח ואישורים ייעודיים. לאור העבודה המורכבת והעלויות הגבוהות של הביצוע, ניקיון

קרא עוד »
איתור ליקויי בניה

רשימה לאיתור ליקויי בניה

לא מעט אנשים אשר רוכשים דירות חדשות מקבלן, מגלים כאשר הם מקבלים את הדירה לא מעט ליקויי בנייה במבנה עצמו. על מנת להימנע מכניסה לדירה

קרא עוד »