כלב בוקסר

כלב בוקסר

כלב בוקסר נחשב לאחד מגזעי הכלבים המוכרים ביותר בארץ. מדובר על כלבים גדולים וחכמים, המגיעים למשל של כ- 36 קילו ולגובה של 58 ס"מ. כלבים אלו נחשבים לחברותיים במיוחד, הם טובים עם ילדים ואנשים זרים וישמחו תמיד לצאת לטיול, לרוץ או לשחק. כלבים אלו זקוקים לפעילות גופנית קבועה, על מנת לפרוק את עודף האנרגיה שלהם, לכן מי שלא ישקיע בריצות עם הבוקסר שלו, עלול לגלות חפצים הרוסים בבית. כלב שלא הצליח לפרוק את האנרגיה שלו באמצעות ריצה ומשחק, עלול להתחיל ללעוס נעליים וחפצים אחרים בבית. לכן מי שפחות נוטה לצאת החוצה או לעסוק בפעילות גופנית, עדיף לו לאמץ כלבים רגועים ועצלנים יותר.

כלב בוקסר – תכונות ומאפיינים

בוקסרים ידועים בגוף האתלטי שלהם, אשר יועד במקור לצורך קרבות עם שוורים. למזלנו, היום כלבים אלו מהווים כלבי משפחה נפלאים, ובאמצעות יחס נכון ומאוזן, הם יהיו חברותיים וידידותיים לכל אדם ולכל בעל חיים. מדובר על כלבים שאוהבים תשומת לב, הם לא אוהבים להתבודד ומעדיפים לבלות כמה שיותר זמן עם הבעלים שלהם. לכן כלבים אלו מתאימים במיוחד לבית עם ילדים, שישמחו לטייל ולשחק איתם. מצד שני, כדאי לדעת כי מדובר על כלבים שיש להם נטייה לשמור על הטריטוריה שלהם, ולכן הם יגנו עליכם מפני פולשים וזרים שעלולים לפרוץ לבית.

לסיכום, כלב בוקסר נחשב לכלב מושלם לצורך גידול בבית. אומנם מדובר על כלבים אנרגטיים הזקוקים לפעילות גופנית קבועה כמו דוברמן פינצ'ר, אך הם ידידותיים וסבלניים לילדים. הם עלולים לסבול מהחום הנוראי של הקיץ הישראלי, בגלל האף הפחוס שלהם, ולכן חשוב לוודא שיש להם תמיד מים קרים ומקום מוצל לשכב בו. מעבר לכך, כדאי לדעת כי בוקסרים עלולים לסבול מהשמנת יתר, ולכן חשוב להקפיד איתם על תזונה מתאימה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוכד נחשים בירושלים – חשוב לבחור בצורה חכמה
מעוניינים למצוא לוכד נחשים בירושלים אשר יבצע את העבודה שלו בצורה מהירה ומקצועית לגמרי? תוכלו להשיג...
קרא עוד »
אוג 08, 2021
אלעד ישראל – פרויקט המגורים החדש של תל אביב מבית פארק בבלי
הזדמנויות לא תמיד חוזרות פעם שנייה ובוודאי שלא בפעם השלישית. אם יש משהו שאסור לכם לפספס, זה את פרויקט...
קרא עוד »
יונ 05, 2022
מוצרים לטיפוח העור הרבלייף – למראה צעיר וחינני
כל מוצרי טיפוח העור של הרבלייף נבדקו דרמטולוגית, הוכחו כיעילים ומביאים לשיפור ניכר במראה העור,...
קרא עוד »
פבר 24, 2022