משכורות מפתחים 2021

השמה להייטק

זה לא התחיל בשנת 2021, כבר כמה שנים שמדינות בכל רחבי העולם מתמודדות עם פריצות של אנשי סייבר, אלה אף יכולים לפגוע קשות באבטחת המידע.

לכן על כל בעל עסק, ארגון או חברה, להשקיע הרבה מאוד משאבים בתחום הסייבר ואבטחת מידע, זהו לא רק כורח המציאות, זהו הכרח.

מה לחפש בגוגל?

חפשו את מוסדות הלימוד השונים, יש גם קורסים למתקדמים בעלי ידע קודם, אולם מכיוון שיש ביקוש רב למפתחי תוכנה, חפשו "דרוש מפתח". שלחו קורות חיים למעסיק וצפו לראיון לפני תחילת הלימודים. ראו לדוגמה דרושים מפתח סייבר באתר SeeHR!

מפתח מקצועי

כל אותם אנשים שלומדים סייבר ואבטחת מידע, בסופו של דבר לומדים להכיר את המערכות השונות באופן מעמיק ויסודי ביותר, מוסדות הלימוד מספקים להם את כלל הכלים הנחוצים בכדי לעבוד במקצוע זה.

בתחום הסייבר ואבטחת מידע, על מנת להגן על המערכות לעיתים נדרש מאנשי מקצוע אלה, גם לפתח תוכנות בעלות אופי התקפי.

דרישות התפקיד ממפתח סייבר

בכדי שתוכלו להתקבל ולמצוא משרה, התרכזו במיוחד בביטויים כמו מפתח תוכנה. כמו כן, ישנם אתרים ברשת המפרטים את השכר לשנת 2021, מדובר בטבלאות הנוגעות לסוג המשרה ושנות הניסיון. בכל מקרה השכר גבוה מאוד, ניתן להרוויח גם 20,000 בחודש ואך יותר.

שכר זה תלוי בניסיון שלכם. הטבלאות והגרפים המציינים את גובה השכר, הינן מבוקשות ביותר, מציינים שם שכר ברוטו, אולם הכל תלוי בתחום בו התמחיתם.

משכורת גבוהה מגיעה עם ניסיון

אולם, כאשר תירצו להתקדם בעבודה, תגלו חריצות, רצינות, מקצוענות ומוטיבציה רבה, יש סיכוי גבוה שהמעסיק יאפשר זאת, או אז גם השכר יעלה, אולם צריך להצטייד בסבלנות.

עצם העובדה שבתחום מקצועות הסייבר ואבטחת המידע, כה משוועים לעובדים על פי נתונים של חברות השמה להייטק, עניין זה מבטיח לכם מיד משכורת הרבה יותר גבוהה משכר המינימום למשל.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: