אל תתבייש להתייעץ – עו"ד פלילי בבאר שבע

עוד פלילי בבאר שבע

ישנם מקרים שבהם כדאי להתייעץ עם עורך דין פלילי. עורך דין פלילי עשוי לסייע על ידי ייצוג חשודים ונאשמים בבית משפט על מנת להקל בעונשים, להפיל ראיות ואף לתדרך חשודים בזמן חקירות. כמו כן ישנן עוד מגוון דרכים בהן עורך דין פלילי יכול לסייע לאזרחים.

מתי מומלץ להיוועץ בעורך דין פלילי

רבים חושבים שעורך דין פלילי יכול לסייע לנאשמים אך ורק בבית המשפט על מנת לבנות קוו הגנה או בעת החקירות כאשר החוקרים מציעים לחשודים לשוחח עם עורך דין מטעמם טרם התחילה החקירה. למעשה, עורך דין פלילי יכול לעזור לאדם בעוד מגוון דרכים. דוגמא לכך תהיה אדם שקיבל בדואר או בטלפון "הזמנה לסור למשטרה" וחושש שמא יש למשטרה ראיות או חשדות ממשיים כלפיו. במקרה כזה מומלץ לאדם ליצור קשר עם עורך דין פלילי טרם ההגעה לתחנת המשטרה לצורך קבלת תדרוך. התדרוך יכול לכלול עצה האם וכיצד להגיע למשטרה וכיצד להתנהל במהלך החקירה, למעשה, רבים לא יודעים אך יש לחשודים זכות לעצור את החקירה בכל שלב לצורך התייעצות עם עורך דין מטעמם (במידה והעורך דין יכול להגיע או ליצור קשר עם החשוד בזמן סביר). מקרים נוספים בהם מומלץ להיוועץ בעורך דין פלילי הינם כאשר אדם עומד בפני הארכת מעצר, במקרה זה עורך דין פלילי יכול לסייע ולמנוע את הארחת המעצר או לקבוע שהמעצר יהיה בביתו של החשוד בלבד.

איך בוחרים עורך דין פלילי

במידה והחלטת לקבל ייעוץ מעורך דין פלילי בבאר שבע, יש כמה קריטריונים לבחירתו. ראשית, בחר בעורך דין שיש לך חיבור אתו ושתרגיש שאתה יכול לדבר ולשתף אותו בצורה חופשית, זה יכול להועיל לעבודתו. במידה והנך פונה למשרד עורכי דין, בקש לקבל את שיחת הייעוץ ולסגור את עסקת שכירת שירותי המשרד מול העורך דין שינהל את תיקך בפועל. טיפ נוסף לבחירת עורך דין פלילי מומלץ הינו לבחור בעורך דין פלילי שמתמחה ספציפית גם בתחום שלצורכו אתה שוכר את שירותיו, תחום הפלילים מורכב מתתי תחומים רבים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפים לעיצוב משרדים

טיפים לעיצוב משרדים

לכל בית עסק היום יש משרד לא משנה אם מדובר בעסק קטן או גדול. המשרד הוא הלב הפועם של העסק ובו מרכזים את הפעילות של

קרא עוד »