למה עדיף לכם לטוס לדובאי?

דובאי היא מקום שמתאים לכולם ולכל מי שרוצה לבלות בה חופשה לטעמו. על פני שטח קטן יחסית אתם יכולים לשלב עולמות רבים ולעבור בתוך דקות ספורות מהמדבר הלוהט והאקזוטי שמציע לכם מירוצי סוסים וגמלים וטיולי ג'יפים סוערים בספארי מדבר לתוך האופק, אל מימי הטורקיז שעליהם אתם יכולים לשוט ולעסוק בפעילויות ימיות, לבלות בין האיים הטבעיים והמלאכותיים או להשתזף על החוף או ליד הבריכות המדהימות. אתם יכולים להיכנס למלון ולא לצאת ממנו בכלל משום שמלונות בדובאי הם עולם ומלואו שאין צורך לצאת מהם כלל. הכל נמצא שם והמלונות עצמם ענקיים ומציעים לכם הכל בשירותיות ובאדיבות מדהימות.

קניות ללא סוף

הקניות בעיר דובאי הן חוויה בפני עצמה משום שמדובר כמובן לא רק בקניות היוקרתיות ביותר של המותגים המובילים בעולם שלא טורחים להגיע לישראל כלל, אלא גם בשווקים מקומיים שמזכירים לכם שאתם במזרח התיכון המוכר ואתם יכולים בהחלט למצוא שפה משותפת עם כולם. הקניות יכולות להיות גם בקניונים המדהימים שנמצאים במרכזים עצומים שכוללים גם הם אטרקציות לילדים, כך שהם בכלל לא צריכים לצאת לחום הלוהט. יש שם פארקי מים ושעשועים, מוזיאונים ייחודיים כמו מוזיאון העתיד ועולם ההרפתקאות לילדים, הכפר הגלובלי והמסגרת הענקית שבה יש פארק ותצוגות היסטוריות מרתקות.

קולינריה ובילויים

למרות שמדובר במדינה מזרח תיכונית יש בה קולינריה מכל העולם כי הם יכולים להרשות לעצמם את הטוב ביותר ואתם נהנים מכך, כמובן. טיסות לדובאי תופסות תאוצה ופופולריות רבה גם בקרב צעירים אך לא רק, אתם יכולים לבלות בברים ובמועדוני לילה בכפוף לתקנות שלהם ולקוד ההתנהגות המכבד והמכובד, וליהנות מסצנת הבילויים והמסיבות של דובאי בכל גיל ובכל סגנון. תמצאו שם כמובן תיירים וחברים מכל העולם וזה לגמרי מתאים לאופי הישראלי החברי שמוצא מיד קשרים בכל מקום וגם בדובאי.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתיחת תיק עוסק מורשה

אם אתם רוצים לפתוח עסק ולהגדיר אותו כעוסק מורשה תתחיל במשרדי מע"מ ותסיים עם תעודת עוסק מורשה ופנקסי מקדמות. אבל מה תעברו בדרך? הנה מדריך

קרא עוד »

מה צריך לדעת על קניית דירה?

סוכן נדל"ן אחראי על מכירת הנכס. תהליך זה הוא בדרך כלל ארוך ומייגע. סוכן הנדל"ן צריך להיות יצירתי, אבל גם מאוד יעיל ומדויק. הרבה זמן

קרא עוד »