מה ההבדל בין הדפסת צ'קים רגילה להדפסת צ'קים ממוחשבים

מה ההבדל בין הדפסת צ'קים רגילה להדפסת צ'קים ממוחשבים

לא כולם יודעים זאת, אבל מי רוצה לשלם לספקים, ללקוחות או אפילו לעסקים בצורה אלגנטית ומוגנת – יכול לעשות זאת באמצעות הדפסת פנקס צ'קים באופן ממוחשב. כיום, חברות, ארגונים ובעלי עסקים – משתמשים בהדפסת המחאות בצורה ממוחשבות, זאת תוך הטבעת לוגו בית העסק על גבי ההמחאה והדפסה במקום. בכך יכולים בעלי עסקים למתג עצמם וגם להדפיס המחאות בקלות, מתוך המשרד של בית העסק.

אבל מה ההבדל בין הספקה רגילה לבין שיקים ממוחשבים?

בעבר, מי שרצה להזמין פנקסי שיקים, עשה זאת בעיקר באמצעות פנייה אל סניף הבנק ושם, בתשלום והזמנת הפנקס, משלמים ואוספים לאחר שבוע את הפנקסים. כיום, אפשר לבצע הזמנת שיקים און ליין, אך לעשות זאת לא רק דרך הבנק  – אלא דרך בתי דפוס המומחים בהדפסה ממוחשות של המחאות והקצאת תוכנה לבית העסק. היתרונות שבהזמנה כזאת אינם מעטים, והם כוללים:

  • הנפקת שיק ממותג עם לוגו החברה או עיצוב ייחודי לבית העסק והטבעת הולוגרמה מיוחדת שמשמשת לביטחון השיק.
  • הדפסת המחאות ללקוחות דרך מדפסת משרדית רגילה, ללא צורך בטונר מיוחד.
  • הוצאות שיקים לא ניתנים לזיוף זאת בשל נייר בטוחני, הטבעות מיוחדות, צבעים בטוחים ושאר שיטות ששמורות לבתי דפוס.
  • המחאות שניתן לסרוק ולהפקיד און ליין בעוד שבתי דפוס מדפיסים את השיקים בתיאום עם הבנק של הלקוח, ובאמצעות קישור מאובטח לשמירה על פרטיות.
  • מיתוג בית העסק חברה או ארגון על ידי שיקים ממותגים ומעוצבים בצורה אלגנטית.
  • הדפסת שיקים בודדים במקרה הצורך.
  • בתי דפוס טובים עובדים עם כל הבנקים בישראל ודואגים לפנקסים בטוחים ומקובלים.

מדוע כדאי להשתמש בהמחאות?

זה נכון, העברת כספים און ליין, או דרך אפליקציות כמו גם תשלום באשראי – הם דרכים מהירות לתשלום. עם זאת, לעיתים התשלום מועבר בשיק זאת בעת שליחה בדואר, בעת פריסת תשלומים או רכישה גדולה. לכן רבים בוחרים שיקים מודפסים וממותגים או הדפסת שוברי תשלום, לתשלום בצורה הנוחה ביותר.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »