כמה מרוויחים אנשי הייטק?

משכורות בהייטק

טבלאות השכר המעודכנות לשנה הנוכחית מציגות נתונים יוצאי דופן הנוגעים לעלויות השכר של מקצועות ההייטק, וזאת לאור זינוק של 30 אחוז ואף יותר במגוון תחומים. מי המרוויחים הגדולים בענף וכיצד תוכלו להשתלב בענף? להלן הפרטים.

מקצועות ההייטק: המבוקשים במשק הישראלי

ענף ההייטק נחשב למקצוע המבוקש ביותר במשק הישראלי, וזאת לאור העובדה כי מדובר במקצוע מרתק ודינאמי אך עם כזה אשר מניב משכורות אשר כמעט כפולות מהממוצע במשק הישראלי. למעשה, תוכלו לבדוק כאן את טבלאות השכר המעודכנות אשר מוכיחות מעל לכל ספק כי מדובר במקצוע מניב במיוחד.

כמה מרוויחים אנשי ההייטק ובאילו תחומים ישנו זינוק בשכר?

כך לדוגמא, אם נבחן את הטבלה נוכל להבחין כי מתכנתים מרווחים בין 15,000-21,000 שקלים בעבור מתכנת מתחיל אולם במידה ומדובר במתכנת אשר הוא בעל ניסיון של מעל לשלוש שנים המשכורת קופצת לסכום של 31,000 שקל ולעיתים אפילו יותר, תלוי בחברה. חשוב לזכור כי הרווחים של אנשי ההייטק מבוססים על מיומנות וניסיון, ולכן הגעה לדרגים ניהוליים בחברה יכולה להניב בעבור אנשי ההייטק משכורת אשר חוצה את 60,000 ₪, לדוגמא בתחום אבטחת מידע אשר בשנה האחרונה חווה זינוק, כפי שניתן לראות בטבלה. בנוסף, ניתן לראות זינוק בשכר גם בעבור מתכנתיJAVA , אנליסטים ומנהלי מוצר אשר שכרם קפץ ב 12% בשנתיים האחרונות.

כיצד ניתן להשתלב בעולם ההייטק?

אם גם אתם חולמים על כניסה לעולם ההייטק, כיום זה קל ופשוט יותר מאי פעם. באמצעות חברות השמה אשר מתמחות בענף ניתן לקבל דריסת רגל ראשונית אשר תקנה לכם אפשרות להתחיל במקצוע לאחר לימודים, כל זאת בליווי אישי אשר מבוסס על התאמה מדויקת בין צרכי החברה לבין הכישורים שלכם. עם זאת, חשוב לזכור כי ההכשרה המעשית היא חיונית, ולכן רוב תפקידי ההייטק מחייבים ניסיון רב אשר מקנה יתרון משמעותי מבחינת השכר. חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של השמת עובדים בהייטק תאפשר לכם להגיע למשכורות נאות אשר מגיעות כאמור לטווח של בין 10,000-45,000 ₪, תלוי בתפקיד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דרושים שמאי רכוש

    עם השנים, יותר ויותר שמאי רכוש עושים את דרכם אל המשרדים הגדולים ביותר במשק. הצורך וחיפוש אחר דרושים שמאי רכוש , מקנה להם את המעמד

קרא עוד »