כמה עולה אזרחות אירופאית?

אזרחות אירופאית

שאלת השאלות. השאלה שכולם רוצים לדעת את התשובה אליה בכדי לדעת האם הדבר ישתלם להם והאם הם יצליחו לממש את חלומם ולקבל אזרחות למדינה אירופאית. גם אם לא קיים לכם חלום כזה אבל גיליתם שאתם זכאים לאזרחות אירופאית, לפני שאתם רצים לקבל אותה, לא בא לכם לדעת כמה עולה כל התהליך הזה? אמנם האזרחות עצמה לא עולה דבר, התהליך עצמו, הגשת הטפסים וכיוצא בזה, הם הדברים שיעלו לכם כסף ואולי אפילו די הרבה, לבירורים בקרו באתר https://getpassport.co.il.

אזרחות אירופאית, כמה את באמת עולה?

למרות שזו השאלה שמעניינת את כולם, אין לה תשובה אחידה. ממש כמו שלכל מדינה באירופה יש את התנאים שלה למתן אזרחות ופתיחת שעריה, כך גם נושא התשלום. סכומי העמלות ישתנו ממדינה למדינה, הגופים השונים אליהם תצטרכו להגיש טפסים וגם לשלם להם ישתנו ממדינה למדינה וכמובן, משך הזמן אותו תאלצו להמתין עד לקבלת הזכאות שלכם, משתנה ממדינה למדינה.

קחו למשל את פורטוגל. פורטוגל לא מבקשת כמעט כלום למעט הוכחה לכך שיש לכם קשר לקהילה היהודית שבפורטוגל או בספרד. לאחר ההוכחה, תתחילו בתהליך הגשת הטפסים והמסמכים המבוקשים על ידי משרד האוכלוסין של פורטוגל, דבר שעולה כסף וכמו כן, לשלם גם לקהילה היהודית.

מצד שני, קחו את ספרד. ספרד לא רק שלא מספיק לה שתוכיחו לה שאתם קשורים לקהילה היהודית או למגורשי ספרד, היא דורשת שבכדי להגיש את הבקשה לאזרחות ספרדית, תגיעו עד למשרדי האוכלוסין של ספרד מה שבאופן אוטומטי יעלה לכם את ההוצאות עבור האזרחות האירופאית שלכם.

כמו שאמרנו בתחילת המאמר, אין לדעת איזה סכום תוציאו עבור קבלת הדרכון האירופאי שלכם, אבל עם הליווי הנכון על ידי אנשי מקצוע שעוסקים בעולם האזרחויות וחוקי המדינות השונות, אנחנו יכולים להגיד לכם בלב שלם שאתם לא תוציאו שקל נוסף ממה שאתם אמורים וצריכים.

עלות אזרחות אירופאית אולי נשמעת לכם כואבת לכיס מעט, אך אם תחשבו על כך לטווח הארוך, אזרחות אירופאית נותנת לכם ותיתן לכם הרבה יותר מהסכום שבעוד כמה שנים יראה לכם פעוט.

> קראו כמה עולה להוציא דרכון אירופאי באתר הזה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוכנה לניהול עסק – 10 טיפים לניהול העסק בעזרת תוכנה
אין ספק שכל עסק מכיר בכך שבעידן הטכנולוגי המודרני שאנו חיים בו, כדאי מאוד להשתמש בתוכנה לצורך ניהול...
קרא עוד »
מאי 22, 2021
עסק משפחתי – להתנהל נכון כשאימא ואבא עובדים איתנו
כפי שאנחנו יודעים, יש כמה וכמה סוגים של עסקים משפחתיים. יש עסקים שנוסדו על ידי ההורים ועם הזמן הילדים...
קרא עוד »
ינו 26, 2020
3 שלבים של ייבוש חול רטוב מתחת לרצפה
מצבים בהם אנחנו מתמודדים עם הצפה במבנה, בין אם זה כתוצאה מהתפוצצות של צינור ובין אם זה מסיבות אחרות,...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021