עברתם תאונת דרכים? פנו לעו"ד לענייני תעבורה

עו

כאשר אדם עובר תאונת דרכים הוא בדרך כלל נמצא במצב של בהלה, בלבול, סערת רגשות, הוא המום מהתאונה שעבר ובהרבה מקרים הוא גם נזקק לסיוע רפואי עקב פגיעה גופנית שנגרמה לו כתוצאה מתאונת הדרכים.

אנשים רבים שעוברים תאונת דרכים, נזקקים בנוסף גם לסיוע משפטי בהתמודדות עם כתב אישום שהוגש נגדם או בתהליך קבלת פיצויים כספיים המגיעים להם בעקבות תאונת הדרכים. היה ואתם נפגעתם או מכירים אדם אשר חלילה נפגע בתאונה, חשוב מאוד לפנות בהקדם להתייעצות עם עורך דין כדי שינחה אתכם מה נדרש ממכם כלומר, אלו מסמכים יש לשמור ולאסוף, אלו הצהרות נדרשות ועוד לא מעט דברים. כל זאת על מנת לזכות במלוא הפיצויים המגיעים לכם בשל הפגיעה.

בנוסף, נפגע בתאונת דרכים זכאי לפנות גם בתביעה לאובדן כושר עבודה או פנסיית נכות. על מנת שלא תפספסו את הזכויות המגיעות לכם ואת פיצויים מגיעים לכם בעקבות מעורבותכם בתאונת דרכים, מומלץ מאד לפנות אל עו"ד תעבורה בעל ניסיון רב בתביעות תאונות דרכים, על מנת שתקבלו את הייצוג הטוב ביותר.

חשיבות הפניה לעורך דין מקצועי ומיומן בתאונות דרכים

עורך דין לענייני תעבורה מתמחה בתחום עבירות תנועה וצבר ניסיון רב וידע רב שיכול לסייע למי שנקלע לתאונת דרכים. 

לכן, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים מכל סוג ההמלצה היא לפנות לעורך דין מתאים, כלומר למי שעוסק בתחום התעבורה כל זאת במטרה לקבל ייעוץ משפטי בהקדם הניתן. אין ספק כי ישנן ההשלכות לכל פעולה שלכם. עורך דין המתמחה בתאונות דרכים ילווה אתכם מתחילתו של התהליך ועד לסיום המשפט ככל ואכן יתנהל כזה. ראו לדוגמה הריגה בתאונות דרכים!

עורך דין המומחה בדיני תעבורה ובפרט בתאונות דרכים ייעץ וידריך אתכם בכל התהליך, החל משלב החקירה במשטרה. ייצוג על ידי עורך דין המומחה לענייני תאונות דרכים כבר מהשלב הראשוני של החקירה במשטרה, יודע לשים את הדגש על הדברים החשובים להמשך ההליך, יוודא כי החקירה אכן מתנהלת כסדרה, שלא מחסרים ראיות שיסייעו להמשך ההליך המשפטי. חקירה שלא מתנהלת כסדרה ובהתאם לדין עשויה להשפיע מאד על המשך ההליך.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קמגרה

תפקוד לקוי של זיקפה היא הפרעה מינית נפוצה המשפיעה על גברים ויכולה להיגרם על ידי גורמים רבים כמו מצבים פיזיים, פסיכולוגיים או רפואיים. זהו מצב

קרא עוד »

עבירות סמים

הבעיה עם עבירות סמים היא שלעיתים קרובות קשה לאנשים לדעת מה הם יכולים לעשות אם הם הואשמו בפשע זה. הם אולי לא יודעים מה האפשרויות

קרא עוד »