שמאי מקרקעין בתל אביב

בעבר הורינו נהגו לרכוש דירה אחת במהלך חייהם כך שהמודעות להערכות שווי של נכסי נדל"ן הייתה נמוכה. כיום כאשר נכסי נדל"ן בעיר תל אביב הם מכרה זהב, אף אחד לא ממהר למכור או לקנות מבלי לבצע הערכת שווי מדויקת. התייעצות עם שמאי מקרקעין בתל אביב חיונית גם במעמד של קניית דירה וגם במעמד של מכירה. מגמת עליית המחירים בעיר תל אביב יוצרת מצב בו נכסים נמכרים בתוך מספר שעות ממועד פרסום המודעה והמשקיעים נדרשים לקבל החלטות מהירות. 

למה דווקא שמאי מקרקעין בתל אביב?

החוק בישראל מאפשר רק לשמאי מקרקעין מוסמך לבצע הערכת שווי לנכסים. לאנשי מקצוע אחרים אין את הכלים המקצועיים הדרושים למשימה. הערכת שווי מדויקת שמתבצעת על ידי שמאי היא הדרך היחידה בה תוכלו לדעת מהו השווי הנוכחי והאם הערך של הנכס צפוי לעלות בעתיד. שמאי שמכיר היטב את העיר תל אביב ינחה אתכם איך לתמחר נכס לקראת מכירה או השכרה. אם תציגו בפני הקונים או השוכרים שלכם דוח הערכת שווי של שמאי מוסמך, אף אחד לא יתווכח אתכם על המחיר. 

מדוע חשוב לפנות אל שמאי מקרקעין?

במעמד קניית דירות בתל אביב אנחנו נתקלים לא מעט במקרים של בנייה לא חוקית או רישום לא מלא בטאבו, שמאי מקרקעין בתל אביב יידע לשקלל את בעיית הרישום בהערכת השווי. בדיקת שמאי טרם החתימה על הסכם הקנייה תמנע מצב בו אתם רוכשים נכס בעייתי. הערכת שווי מדויקת הכרחית גם לקבלת הלוואת משכנתא שתואמת את הערך של הנכס. שימו לב, במקרים של בנייה לא חוקית ייתכן מצב בו הבנק לא יכיר בשווי המלא של הדירה. אם יש לכם ספק באשר לחוקיות של רישום הנכס בטאבו חייגו עוד היום אל עמית מהלל שמאי מקרקעין ותחסכו לעצמכם קשיים עתידיים ותסבוכות משפטיות. 

מה חשוב לבדוק כשבוחרים שמאי לדירה בתל אביב?

כל בחירה של שמאי מקרקעין בתל אביב מתחילה באיתור הרישום של השמאי בלשכת השמאים. רק לאחר שבדקתם שהשמאי אכן רשום תמשיכו הלאה ותבחנו את הוותק, הניסיון הרלוונטי, ההמלצות, הזמינות והמחירים. עמית מהלל הוא שמאי מקרקעין שעובד עם גופים גדולים כמו בנקים ורשויות מקומיות. 

עמית מהלל שמאי מקרקעין בתל אביב ישמח להעניק לכם שירותי שמאות מקצועיים ואיכותיים עם דו"ח מפורט ומסודר. צרו קשר בטלפון 052-6522734 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אלעד ישראל – פרויקט המגורים החדש של תל אביב מבית פארק בבלי
הזדמנויות לא תמיד חוזרות פעם שנייה ובוודאי שלא בפעם השלישית. אם יש משהו שאסור לכם לפספס, זה את פרויקט...
קרא עוד »
יונ 05, 2022
חברת שליחויות או שליח פרטי?
מה כדאי לנו לבחור כשליח לעסק שלנו, חברת שליחויות או שליח פרטי? לשאלה הזו קיימים כמה וכמה היבטים, כאשר...
קרא עוד »
פבר 28, 2020
מה עושה עורך דין לתאונות עבודה
נפגעתם בתאונת עבודה וכעת אינכם יכולים לעבוד? בין אם איבדתם את היכולת לעבוד ובין אם נפגעתם, אבל יש...
קרא עוד »
דצמ 20, 2020