מי צריך מדריך לייעוץ משכנתא

בדרך כלל, אנשים כמה שהם מבינים במשכנתאות ובבנקים, בדרך כלל כאשר אנחנו הולכים לבצע פעולה לא שגרתית, כדאי שנלמד עליה לעומק. לכן אם אתם שואלים מי צריך מדריך לייעוץ משכנתא, אני חושב שהתשובה די ברורה. אם אתם לא מבינים גדולים בתחום, כדאי לכם להיוועץ במומחים על מנת לקבל את ההמלצות איך לפעול וממי הכי משתלם לקחת משכנתא.

מדריך לייעוץ משכנתא

אם אתם רוצים מדריך לייעוץ משכנתא קצר, אתם במקום הנכון. אך תמיד כאשר אתם מסתבכים, אל תסמכו על עצמכם, פנו להיוועץ במומחים.

זה מתחיל ממכם. גם אם את רוב הכסף הבנק ייתן לכם, אתם צריכים לדאוג להון עצמי ראשוני. עוד לפני שהבנק יאשר לכם משכנתא אתם תצטרכו להציג הון עצמי של לפחות 25 אחוזים משווי הנכס. לאחר שאתם עושים את כל הבירורים בכל הנוגע להון עצמי, תוכלו להתחיל לחפש את הנכס שאתם רוצים.

הון עצמי

הכול תלוי בהון העצמי שלכם. אם יש לכם הון עצמי של 300,000 שקלים, המהווים 25 אחוזים משווי הדירה, הרי שאתם יכולים לרכוש נכס בשווי של 1.2 מיליון שקלים.

חשוב מאוד: קחו בחשבון תשלומים נוספים שבאים עם רכישת הדירה. מס שבח ורכישה באם ישנם, שכר טרחה למתווך, לשמאי, לעורך דין, ליועץ משכנתאות או תשלום על פתיחת תיק וכדומה.

אם ההון העצמי שלכם אינו גבוה אך יש לכם לפחות 100,000 שקלים, תוכלו להירשם להגרלת "מחיר למשתכן" שם הון עצמי זה מספיק.

כמו כן, יש להכין מראש את כל המסמכים הדרושים. הכינו את כל דפי החשבון שלכם של שלושת החודשים האחרונים. במידה ויש לכם גם הלוואה בחשבון, צרפו דוח יתרות הלוואה. תלושי משכורת וכדומה. למידע נוסף אודות ייעוץ משכנתאות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים קבלן בניה
תפקידו של קבלן בניה הוא לא רק לבנות בניין. הדאגה העיקרית של הקבלן היא לוודא שהמבנה תקין מבחינה מבנית...
קרא עוד »
נוב 15, 2022
רוצים מערכות מידע בעסק – אבל איך לבחור?
כאשר מדובר על מערכות מידע לעסק, מדובר על דבר חשוב מאוד לכל עסק. בכל עסק יש כמה וכמה מחלקות וכמות המידע...
קרא עוד »
דצמ 09, 2019
פסילה מנהלית
נהג המחזיק ברישיון נהיגה, עלול לעמוד בפני סנקציות ועונשים בגין ביצוע עבירות תנועה רגילות ועבירות...
קרא עוד »
מאי 23, 2022