ארנק דיגיטלי

ארנק דיגיטלי

תהיתם למה אתם עדיין משלמים בכסף מזומן במקום להשתמש באפליקציה לתשלומים? ובכן, שאלה טובה. בעתיד הקרוב או הרחוק ככל הנראה אפליקציות התשלומים השונות יחליפו את הכסף המזומן ואת כרטיסי האשראי, כל זה במידה והמטבע הווירטואלי לא ישתלט על הכלכלה העולמית.

כרגע החברות מתחרות ביניהם על פיתוח האפליקציה הטובה ביותר שתתפוס את הצרכן הממוצע ותקבע לסטנדרט בשוק. חברות האשראי והבנקים מבינים היטב את גודל הפוטנציאל הגלום בארנק דיגיטלי. דרכו הם יכולים להציע מוצרים פיננסיים ולגבות עמלות שונות ממיליוני משתמשים.

אז למה בכלל עדיף להשתמש בארנק דיגיטלי ומתי נראה את זה קורה? המשיכו לקרוא כדי לדעת, גם בהרחבה באתר https://i-capital.co.il.

ארנק דיגיטלי

יחסית להתפתחות הטכנולוגית הקיימת מאוד מוזר שאין עדיין אפליקציית תשלומים ששולטת בשוק, כלומר, לא ברור איך עדיין אנשים זוכרים כרטיסי אשראי. אבל יש לכך כמה סיבות. 

ראשית, חברות האשראי מתחרות ביניהם על הזכות לשלוט בשוק הזה. אפליקציית התשלומים ביט של בנק הפועלים שנחשבת להצלחה מסחררת מנסה לפנות לכיוון הזה ולפתח ארנק דיגיטלי מותאם ובכך להפוך לאפליקציה הייעודית הטובה ביותר כארנק דיגיטלי.

היתרונות בשימוש בארנק דיגיטלי הוא רמת האבטחה הטובה הטכנולוגית שקיימת אם כי כמובן, אף פעם אי אפשר להבטיח את הסיכונים של המחר. בנוסף, הארנק הדיגיטלי מהווה חלק קטן ממהפכה כוללת בתחום הבנקאות שאמורה להפוך לדיגיטלית בשנים הבאות. 

זה כולל מתן אשראי, מתן הלוואות בלחיצת כפתור שאפשר לעשות גם היום. המהפך המושלם יקרה כאשר סניפי בנקים לא יתקיימו, זה יקרה במוקדם או במאוחר, השאלה היא מתי. 

נכון להיום, טרם נמצאה האפליקציה שהצליחה לחדור לשוק כך שכל בעל עסק יקבל תשלום על ידי ארנק דיגיטלי. ככל הנראה זה יקרה בשלבים מתקדמים יותר.

קראו על קרן נדל"ן בישראל

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה הפערים במחירים בין טונר תואם למקורי?
בכל מדפסת לייזר יש להחליף מידי זמן מה את הטונר המתכלה. במדפסות הטונר למיניהן ניתן להשתמש בטונר מקורי...
קרא עוד »
יונ 15, 2019
חותמת דיגיטלית
חותמת דיגיטלית הינה אלמנט חשוב בעולם העסקי-דיגיטלי, בו נדרש לעיתים רבות לבצע שורה של פעולות...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022
3 שלבים של ייבוש חול רטוב מתחת לרצפה
מצבים בהם אנחנו מתמודדים עם הצפה במבנה, בין אם זה כתוצאה מהתפוצצות של צינור ובין אם זה מסיבות אחרות,...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021