החרדי כמו החילוני מתעניין בחדשות ובמה שקורה בעולם. גם הוא כמו כל בן אנוש שואף לדעת ולהבין, לראות, לקרוא ולהתעניין בכל החדשות. אך בניגוד לאנשים בציבור הכללי, האדם החרדי לא יוותר על הערכים שלו ולא ימהר להיחשף לכל סוג של מידע בלי לדאוג לפילטרים שיסננו עבורו את המידע. אם אין פילטר ואם אין מי שיבדוק כי המידע שמגיע אליו הינו נקי ומסונן היטב, הוא אפילו יוותר על המידע ויישאר כביכול חסר ידע וכל זה מתוך רצון אישי.

אז בגלל שזה כל כך חשוב לאדם הדתי והחרדי ובגלל שמדובר ממש בציפור הנפש של הקהילה החרדית יש היום מענה מיוחד של חדשות חרדים. אפשרות מעולה לעקוב אחר החדשות ואחר כל מה שמתרחש בעולם כאשר הכול עובר סינון קפדני, בקרה איכותית וביקורת עקבית על מנת שהאדם הדתי והחרדי יקבל אך ורק סולת נקייה ומנופה היטב.

חדשות חרדים – כל מה שהחרדי רוצה לדעת

אז האמת היא שהעולם החרדי מייצר 'נייעס' משל עצמו. חוץ מהחדשות העולמיות יש גם הרבה חדשות השייכים למגזר עצמו. אז אם דברנו על אתרי חדשות המיועדים לציבור החרדי כמו https://hm-news.co.il, הרי שיש גם את הנישה המיוחדת הזו של החדשות על הציבור החרדי ועל מה שקורה בתוך הקהילות השונות.

כך שאפשר להתעדכן בדבר שמחות שנערכות בקרב קהילות שונות, אפשר לקבל מידע על תקנות שונות של קהילות מסוימות ובאופן כללי ניתן לקבל מידע כללי על כל הנעשה והנשמע בקרב הציבור החרדי כולו לגווניו ולשבטיו.

חדשות בלי רכילות

הייחודיות של חדשות חרדים היא שכמעט ולא תוכלו למצוא שם מידע רכילותי גרידא. זה לא רק ההקפדה על חדשות שלא חושפות נושאים בעייתיים אלא שהכול נעשה על פי כללי ההלכה כולל הלכות לשון הרע.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

לקוח סמוי

לאחרונה שמתם לב בדוחות ההכנסה של העסק כי קיימת ירידה מסוימת באחוזי המכירות, למרות שכמות הלקוחות שמגיעים לבקר בחנות שלכם איננה נמצאת בירידה -אלא להיפך,

קרא עוד »

חדשות חרדים

החרדי כמו החילוני מתעניין בחדשות ובמה שקורה בעולם. גם הוא כמו כל בן אנוש שואף לדעת ולהבין, לראות, לקרוא ולהתעניין בכל החדשות. אך בניגוד לאנשים

קרא עוד »

איך לעשות הסבה להייטק?

בשנים האחרונות יש יותר ויותר אנשים שעוזבים את המקצועות הקודמים שלהם מכל מני תחומים ונכנסים לענפי ההייטק. תחום ההייטק הישראלי נחשב ליוקרתי ומתגמל במיוחד, הכולל

קרא עוד »